verze pro tisk

Pořádný death metal zítra Pod lampou

30. červen 2010

Koncertní sezóna v Divadle pod lampou se blíží ke konci! Posledním červnovým vystoupením, které mohou zájemci navštívit, je koncert jedné z nejvýraznějších death metalcoreových kapel současnosti, kalifornských Bleeding Through.

Společně s Bleeding Through to na scéně Divadla pod lampou ve čtvrtek večer rozjede americká progresivní deathcorová kapela The Faceless a newyorská instrumentálně avantgardní Dysrhytmia.

Nová generace death metalu

Kapela Bleeding Through je fanouškům hardcore/metalcore dobře známá. Na scéně působí již od roku 1999 a za dobu své existence stačil jejich agresivní metal spojený se silně melodickými vložkami pobláznit Spojené Státy a Evropu. V současné době se žádný z největších metalových festivalů světa bez Bleeding Through neobejde.

Kapela The Faceless, která se během čtvrtečního večera také představí, má dobře našlápnuto. Ačkoli se jedná teprve o dvacetileté muzikanty, jejich nahrávky dokazují, že se jedná o velmi kvalitní dech metal. Podle pořadatelů čtvrtečního večera je The Faceless považován ve svém žánru za „možná nejslibnější nastupující kapelu současnosti“.

Čtvrteční večer završí vystoupení americké kapely Dysrhytmia, která zahraje avantgardní, instrumentální prog-metal jazz. Fanoušci se tedy mají na co těšit.

Nenechte si ujít

Takže, kdy a kde? Tento čtvrtek, 1. července 2010 v Divadle pod lampou. Lupeny jsou dostání pouze na místě a to za 299 Kč. Kapely to rozparádí úderem osmé hodiny večerní.

Zobrazeno: 4551x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!