verze pro tisk

Sto zvířat tento čtvrtek u Zacha

8. červen 2010

Máte rádi ska? Pokud ano, rozhodně byste tento čtvrtek neměli chybět na koncertu kapely Sto zvířat v Zach’s Pubu. Legendární česká ska kapela letos slaví dvacet let a soudě podle počtu uspořádaných koncertů a ohlasů na poslední desku, tahle skáčková formace rozhodně neztrácí dech.

Již 20 let na české scéně

Skupina Sto zvířat vznikla v roce 1990 ze studentského rockového bandu „Matěj Čech“. V současné době hraje ve složení Jana Jelínková (zpěv), Jan Kalina (perkuse, zpěv), Tomáš Belko (tenor, saxofon), Jan Šobr (kytara), Petr Hostinský (klávesy, zpěv), Jiří Hanzlík (baryton saxofon), Martin Líska (trombon), Pavel Herzog (trubka), Wilco Versteeg (baskytara) a Miki Nop (bicí).

V posledních letech kapela odehrává kolem 80 koncertů ročně, účastní se většiny českých letních festivalů a na kontě má celkem dvanáct alb.

Účastníci plzeňského koncertu se můžou těšit jak na povedené vypalováky ze starších alb, tak především na songy nové ze zatím poslední desky „Postelový scény“, jež sklidila pozitivní ohlasy ze všech stran.

Plzeňské vystoupení

A kdy že se bude koncert kapely Sto zvířat konat? V Zach’s pubu, 10. června 2010 od 21 hodin. Lístky jsou k sehnání v předprodeji za 200 Kč, na místě budou lupeny k sehnání za 250 Kč. Pokud už teď víte, že na koncert vyrazíte, rozhodně se tak vyplatí koupit lístek v předprodeji.

Zobrazeno: 7294x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!