verze pro tisk

Tleskač to opět rozbalí v Plzni

29. červen 2010

Fanoušci skáčka těšte se! Tento týden v klubu Bílej medvěd vystoupí legenda české SKA scény, skupina Tleskač. Koncert proběhne ve středu 30. června.

Deset let na hudební scéně

Vznik této plzeňské formace mají na svědomí Jirka Sýkora, Petr Bejlek a Míra Císler, kteří se v klubu Divadlo pod lampou pět minut po půlnoci 1. 1. 2010 rozhodli založit pořádnou skáčkovou kapelu.

Nezůstalo pouze u silvestrovského plánu, kapela velmi brzy začala zkoušet a dnes už má za sebou deset let úspěšného působení na hudební scéně. Navíc se od svého vzniku značně rozrostla. V současné době má Tleskač deset členů, z nichž nejmladším přírůstkem je zpěvačka Karolína Jägerová, která na počátku června 2010 nahradila dlouholetou členku Olgu Konopníkovou.

Plzeňská vystoupení

Tleskač těší své fanoušky v Plzni téměř každý měsíc. Na konci května Pilsner Ska Orchestra zahrál v Zachovi. Červnový koncert se premiérově uskuteční v novém prostoru Underbear, který spadá pod podnik Bílej Medvěd. Další koncert proběhne 28. srpna v rámci oslav plzeňského pivovaru. 21. září se Tleskač představí klasicky v Zachovi.

Pokud máte chuť si zaskákat, rozhodně tuto středu, 30. června, doražte do Bílého Medvěda. Vstupné pouze 90 Kč!

Zobrazeno: 6336x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!