verze pro tisk

Znouzectnost to ve středu rozbalí Pod lampou

7. červen 2010

Plzeňská formace Znouzectnost to tuto středu od 21 hodin rozbalí v music clubu Pod lampou. Vystoupí v sestavě CDGMR + Disharmonici. Na co se může domácí publikum těšit?

Stálice plzeňské punkové scény

Skupina Znouzectnost se na scéně objevila poprvé v druhé polovině 80. let jako nástupkyně punkové skupiny Zastávka Mileč. S ubíhajícími lety do svého punkového stylu postupně vstřebávala prvky z folku.

Stálé jádro Znouzectnosti tvoří Déma (Petr Škabrada) hrající na kytaru, bubeník kapely Caine (Jaroslav Matějovský) a baskytarista Golda (Oldřich Neumann). Mezi hostující, kteří se objevují i na deskách Znouzectnosti a vystoupí ve středu Pod lampou, patří saxofonistka Romana Neumannová a kytarista Michal Röhrich.

Za dobu své existence vydala kapela na patnáct alb. Nejnovější album „Heavy Model aneb srdce pro Anubise“ pochází z roku 2008 a je kombinací punku a folku. Kromě regulérních alb skupiny se jednotliví hudebníci pyšní i sólovými alby. Nejnovější je Caineovo album „Pro jediný vlas víly“ z roku 2007. Jak je patrné, repertoár kapely je široký a posluchači se tak mají na co těšit.

Vstupné na středeční vystoupení je v předprodeji za 80 Kč, na místě seženete lístek za 100 Kč.

Zobrazeno: 6251x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!