verze pro tisk

Pozvěte profesionálního kuchaře do vaší kuchyně

24. srpen 2013

Chcete pozvat přátele k sobě na originální večeři? Osobně pohostit obchodního partnera? Uspořádat rodinnou oslavu na úrovni? Překvapit partnerku? Díky projektu „VIP catering“ uvaří nejlepší plzeňští kuchaři u vás doma!

Vyhlášená restaurace La Provence (o jejím úspěchu v Grand restaurant 2013 jsme nedávno psali zde) přestavila jedinečný koncept cateringu – malého rozsahem, velkého kvalitou a originalitou. Servírovat a případně i vařit bude její kuchaři přímo u vás doma nebo na jiném zvoleném místě. Vy se nemusíte o nic starat!

Zkušený šéfkuchař navrhne menu vhodné pro danou příležitost. Suroviny, vaření, servírování, to vše už je v režii profíků. Jídlo připraví buď na místě, nebo jej přivezou z restaurace La Provence. Obsluhovat bude profesionální číšník, ale samozřejmě se toho můžete chopit i vy. Blýsknout se můžete i výběrem vína. Sommelier doporučí i vhodné víno a další nápoje. Na nadarmo se v Kopeckého sadech specializují na vína jihovýchodní Francie.

Jak VIP catering funguje?

  1. Domluvíte se se šéfkuchařem na vhodném menu, případně výběru nápojů.

(v La Provence umí skvěle středomořskou kuchyni a ryby, ale neprohloupíte i s grilováním, nebo netradičním pohoštěním, tematickou degustací apod.)

  1. Vařit můžeme na zvoleném místě, nebo příprava proběhne v restauraci.
  2. Lze zajistit nejen jídlo a nápoje, ale i nádobí, dekorace apod.
  3. Obsluhovat může profesionální číšník. Ale pokud chcete být diskrétní, nemusí být vůbec vidět a hostům budete servírovat osobně.
  4. Fantazii se meze nekladou!

A nakonec kontakt na šéfkuchaře, který rád vytvoří nabídku přímo na míru:

Josef Duchoň

Šéfkuchař La Provence

775 956 385

laprovence@elcid.cz

Zobrazeno: 4400x

Sdílet

Reklama

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!